Systemy naziemne                                                                                     [button link=”http://czystyzysk.com.pl/systemy-do-gromadzenia-wody-deszczowej/” size=”medium” text_color=”white” background_color=”green”] powrót[/button]

Oferta naziemna jest obecnie najszerszą z dostępnych na rynku i ze względu na kształt obejmuje trzy rodzaje zbiorników: okrągłe, prostopadłościenne oraz dekoracyjne. Do wyboru dostępnych jest ponad 40 różnych typów zbiorników różniących się między sobą kształtem, wielkością, kolorem i fakturą zewnętrzną. Niezbędnymi elementami oferty naziemnej TitanAqua są zbieracze i filtry do wody deszczowej, które zamontowane na rurach spustowych umożliwiają kierowanie wody deszczowej spływającej z dachu do zbiorników naziemnych. Całość uzupełniają węże połączeniowe niezbędne w sytuacji łączenia kilku zbiorników w szeregowy układ bateryjny.

Zbiorniki naziemne z oferty TitanAqua charakteryzują się pojemnością od 100 do 1500 litrów i ze względu na swoją konstrukcję i możliwość umiejscowienia służą do magazynowania wody w okresie od wiosny do jesieni. Zbiorniki wykonane są z przyjaznego środowisku, wytrzymałego i odpornego na promieniowanie UV polietylenu. Każdy z nich wyposażony jest w plastikowy kran, służący do napełniania konewki wodą, a te zbiorniki, które ustawiane są bezpośrednio na gruncie (bez podstawki) również w pobór dolny, do którego można za pomocą szybkozłączki podłączyć wąż i następnie wykorzystać deszczówkę do podlewania trawnika lub mycia samochodu. Istnieje również możliwość podłączenia do zbiornika pompy zewnętrznej w takim przypadku poprzez wąż połączony z poborem dolnym można pompować deszczówkę np. do podlewania trawnika. Woda zgromadzona w zbiornikach naziemnych może być wykorzystywana więc zarówno do celów ogrodniczych jak i porządkowych w domu i ogrodzie. W celu zwiększenia pojemności użytkowej, istnieje możliwość połączenia kilku zbiorników w układ szeregowy.

Pełen asortyment produktów znajduje się na stornie naszego sklepu internetowego http://aquatechnika.com.pl/