[button link=”http://czystyzysk.com.pl//szamba/” size=”medium” text_color=”white” background_color=”green”] powrót[/button]

Zbiorniki bezodpływowe (szamba szczelne) firmy Wobet-Hydret z polietylenu ( HDPE ) przeznaczone są do gromadzenia ścieków. Przystosowano je do przykrycia warstwą gruntu do 1,0 m. Standardowa wysokość nadbudowy włazu rewizyjnego zbiornika wynosi około 0,3 m, ale można ją zwiększyć poprzez stosowanie i łączenie nadbudów. Dodatkowe nadbudowy do szamb HDPE dostępne są w wysokościach od 0,3m do 1,5m. Istnieje możliwość fabrycznego połączenia nadbudów włazu rewizyjnego do żądanej wysokości. Poniższa tabela zawiera podstawowe wymiary szamb dostępnych w naszej ofercie.

 Koszty eksploatacji szamba w porównaniu z innymi rozwiązaniami kanalizacji indywidualnej wypadają niekorzystnie, ponieważ jednorazowy wywóz nieczystości wozem asenizacyjnym kosztuje, w zależności od regionu od 100 do 200 zł. Zakładając opróżnianie szamba w cyklach dwutygodniowych, koszt wywozu kształtuje się w cenie od 2600 zł do 5200 zł na rok.