© COPYRIGHT 2012. MADE BY KWIATUSZEK

WYKORZYSTANIE WODY DESZCZOWEJ W DOMU I OGRODZIE

SYSTEMY DOMOWO – OGRODOWE – HOUSE Complex                          powrót

Służą do magazynowania, a następnie wykorzystania wody deszczowej zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz do celów bytowo-gospodarczych takich jak: spłukiwanie WC, pranie, sprzątanie oraz podlewanie trawnika.

Systemy mogą być wykorzystywane przez cały rok. Składają się z kompletnego zbiornika z pokrywą, filtrem, poborem wody i przelewem oraz umieszczonej w pomieszczeniu technicznym budynku centrali sterującej wyposażonej w pompę oraz niezbędne akcesoria umożliwiające pobór wody ze zbiornika i wprowadzenie jej do niezależnej instalacji wodociągowej (WC, pralka, sprzątanie i podlewania). W przypadku okresowego braku wody deszczowej w zbiorniku, instalacja jest automatycznie dopełniania wodą wodociągową.

 Należy pamiętać, iż w przypadku systemów HOUSE Complex konieczne jest zaprojektowanie i wykonanie osobnej instalacji wodociągowej wykorzystującej deszczówkę, a więc decyzję o zainstalowaniu systemu domowo-ogrodowego należy podejmować już na etapie projektowania obiektu mieszkalnego.

Nasza firma proponuje swoim klientom zintegrowanie systemu do gromadzenia wody deszczowej z systemem automatycznego nawadniania.

System domowy F-Line Rewatec

Systemy domowe F Line II Rewatec Systemy zagospodarowania wody deszczowej umożliwiają korzystanie z oczyszczonej i zebranej w zbiorniku podziemnym wody do celów spłukiwania WC, prania odzieży, a także do podlewania roślin, mycia powierzchni zewnętrznych i samochodów.

System domowy BlueLine II Rewatec

Systemy domowe BlueLine II Rewatec Systemy zagospodarowania wody deszczowej umożliwiają korzystanie z oczyszczonej i zebranej w zbiorniku podziemnym wody do celów spłukiwania WC, prania odzieży, a także do podlewania roślin, mycia powierzchni zewnętrznych i samochodów.

  • ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O OFERTĘ


  • Formularz doboru systemu do gromadzenia wody


  • KALKULATOR DOBORU ZBIORNIKA NA DESZCZÓWKĘ


  • PŁASKI ZBIORNIK NA WYSOKIE WODY GRUNTOWE


    Zbiornik na deszczówkę F Line
  • NASI PARTNERZY