SYSTEMY OGRODOWE – GARDEN Complex                                                      [button link=”http://czystyzysk.com.pl/systemy-do-gromadzenia-wody-deszczowej/” size=”medium” text_color=”white” background_color=”green”] powrót[/button]

Służą do magazynowania, a następnie wykorzystania wody do podlewania trawnika w okresie wiosna – jesień. Oprócz tego, wodę można też używać do innych celów takich jak: mycie samochodu, prace porządkowe dookoła domu itp.

Woda spływająca z dachu systemem rynnowym poprzez rurę spustową doprowadzana jest rurami ułożonymi pod ziemią do zbiornika podziemnego. Następnie na filtrze zainstalowanym w rurze wznoszącej zbiornika (system GARDEN Complex I) lub filtrze podziemnym zainstalowanym przed zbiornikiem (system GARDEN Complex II) odbywa się jej mechaniczne oczyszczenie z zabrudzeń, a czysta woda spływa do zbiornika. Nadmiar wody, który może okresowo dopływać do zbiornika, odpływa poprzez automatyczny przelew poza zbiornik. Do podlewania trawnika wykorzystuje się standardowe węże ogrodowe oraz naziemne zraszacze dostępne w punktach ogrodniczych.

Systemy ogrodowe obejmują: kompletny zbiornik wyposażony w filtr i przelew, zatapialną pompę wielostopniową jednofazową zamocowaną w zbiorniku, zakończoną poborem z sitkiem i pływakiem oraz niezależną od zbiornika skrzynkę ogrodową.

Nasza firma proponuje swoim klientom zintegrowanie systemu do gromadzenia wody deszczowej z systemem automatycznego nawadniania.

AQUA KING system ogrodowy
umożliwia korzystanie z oczyszczonej i zebranej w zbiorniku podziemnym wodzie do celów podlewania roślin, mycia powierzchni zewnętrznych i samochodów: Monolityczna konstrukcja do zastosowania przy ruchu pieszym, 10 lat gwarancji, wysoka jakość produktów, kompletne systemy zagospodarowania wody deszczowej

Systemy ogrodowe BlueLine II
umożliwiają korzystanie z oczyszczonej i zebranej w zbiorniku podziemnym wodzie do celów podlewania roślin, mycia powierzchni zewnętrznych i samochodów. Kompletny system składa się ze zbiornika z filtrem, pompą oraz pokrywa, a także z akcesoriów niezbędnych do podlewania.


Systemy ogrodowe F Line

umożliwiają korzystanie z oczyszczonej i zebranej w zbiorniku podziemnym wodzie do celów podlewania roślin, mycia powierzchni zewnętrznych i samochodów. Rocznie jest to ponad 200 tys. litrów na czteroosobowe gospodarstwo domowe. Korzystając z deszczówki, zmniejszysz zużycie wody o  niemal 50% wody wodociągowe.

Pełen asortyment produktów znajduje się na stornie naszego sklepu internetowego http://aquatechnika.com.pl/