604 108 143
MENU 604 108 143

Stawy kąpielowe

Stawy kąpielowe
Prawidłowo wykonany staw jest częścią ogrodu, która przysparza najmniej pracy i najwięcej radości.

Alternatywą dla tradycyjnych basenów są ekologiczne stawy kąpielowe. Pozwalają one  na kąpiel, pływanie i zabawę w czystej wodzie bez zbędnej chemii. Stawy kąpielowe, są bardzo efektowne wizualnie, można je zaprojektować tak by wtapiały się w naturalne ukształtowanie terenu i wyglądały jak dziki staw.

Stawy kąpielowe technicznie nie maja nic wspólnego z prawdziwymi stawami o stojącej i mętnej wodzie. Staw kąpielowy to sztuczny zbiornik oddzielony hydroizolacją od gruntu i wód gruntowych. Część jego powierzchni obsadzona jest roślinami a druga część przeznaczona do kąpieli i rekreacji. Stosowane w nim pompy, systemy filtrujące i napowietrzające gwarantują  czystość wody i komfort kąpieli, bez chloru.  Koszt wybudowania stawu kąpielowego jest znacznie mniejszy od kosztu wybudowania porównywalnego wielkością  basenu, późniejsza  eksploatacja  takiego stawu jest znacznie tańsza i łatwiejsza,  nie wymaga takiego nakładu pracy jak  utrzymanie tradycyjnego basenu.

Nasza firma zajmuje się budowanie i utrzymaniem stawów kąpielowych w rejonie Wrocławia i na Dolnego Śląska. Przeprowadzimy inwestycje budowy stawów kąpielowych od etapu projektu poprzez pozwolenia i zgłoszenia budowlane, budowę obiektu a potem całoroczny serwis.

Nie czekaj i umów się na wizytę i wycenę.

Prace ziemne
Usługi wykonujemy profesjonalnym sprzętem.
Przyłącza wodno-kanalizacyjne • Odwodnienia działek • Niwelacja terenu • Nawierzchnie utwardzone
Środowisko
Kompleksowe rozwiązania zagospodarowania.
Zbiorniki na deszczówkę • Wykorzystanie wody deszczowej • Systemy rozsączania
Automatyczne nawadnianie
Kompleksowe rozwiązania zagospodarowania .
Projekty nawadniania ogrodu • Wykonanie instalacji nawadniającej • Serwis

Wyślij zapytanie ofertowe

Do sporządzenia kompleksowej oferty na staw kąpielowy niezbędny jest: Oczywiście wszystkie wyżej wymienione dokumenty jesteśmy w stanie załatwić za inwestora.
FORMULARZ KONTAKTOWY
Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.